Bu Site Asım SARICI Tarafınca Hazırlanmıştır. asarici@kulakoyu.com

SAYIN ISIFİTİL KULLANICISI;

Bilindiği üzere şirketimiz Silsan Ltd. Şti. tarafından üretilen ISIFİTİL marka izolasyon fitillerinin imalatında Alman-Amerikan ortak yapımı Bayer-Gn elektrik silikonu kullanılmakta ve içine hiçbir yabancı madde katılmayarak saf olarak üretilmektedir. Bu sebeple de gerek bayi gerekse kullanıcıların hakli beğeni ve taktirlerini kazanmış bulunmaktayız. Ancak, son zamanlarda ham madde içerisine %40-50 oranında dolgu maddesi katarak son derece kalitesiz ve dayanıksız, buna makabil kalıplarımız taklit edildiği içinde bizim fitillere şekil olarak benzeyen fitiller bazen adımız ve tescilli markamız (ısıfitil) dahi kullanılarak 4-5 puan daha ucuzlatılarak pazarlanmaya çalışılmaktadır.

Bilindiği üzere fitillerin uzun süre bozulmadan ve yıpranmadan takılan yerde kalması bu izolasyondan beklenen fayda açısından son derece önemlidir. Bu dayanıklılığı sağlayan esas unsur fitilin silikondan yapılmış olması kadar, katışıksız ve saf silikondan yapılmış olması şartıdır. Fitil hamuruna katılan herhangi bir yabancı madde ise fitilin açıklanan özelliklerini kısa sürede öldürmektedir.

Daha önce açıkladığımız gibi firmamızca üretilen ısı fitiller +250 - -55 derece arasında deformasyona uğramadan saklanabilmekte ve kullanılabilmektedir. Bu özelliği taşımayan katışıklı fitiller ise, sıcak havada gevşeyip sünmekte soğuk havalarda da kasılıp çatlamakta, pörsümekte, kısalmakta ve açılan tırnak yuvalarından da montaj öncesinden daha fazla rüzgar, yağmur ve kar suyu, toz, kir vs girmektedir. Fabrikamızca üretilen fitillere bu hususlar dikkate alınarak gönül rahatlığı içerisinde 10 yıla kadar garanti verirken katışıklı dolgu maddeleriyle üretilmiş ve ucuzlatılmış kalitesiz fitiller için sizleri uyarmayı bir görev sayarak bu yazıyı sizler için yazmayı uygun bulduk.

ISIFİTİL' lerimizi aynı kalite ve 2000 yılından beri değişmeyen fiyatlarımızla aynı adresimizden temin edebilirsiniz.

Yeni sezonda sağlık, mutluluk, ve başarı dileklerimizi sunarız. Hayırlı olsun, saygılarımızla

 

Silsan San, Tic.ve Ltd.Şti
Yeşilçam İşyeri Sitesi B Blok
NO: 36 Şaşmaz/Güvercinlik Ankara
Tel: 0312 278 36 30
Tel/Fax: 0312 278 07 96
e-posta: info@isifitil.com