Bu Site Asım SARICI Tarafınca Hazırlanmıştır. asarici@kulakoyu.com

FİRMA PROFİLİMİZ;

Silsan San. Tic. ve Ltd. Şti. Isı Fitil Patentini alarak 2000 yılından itibaren ürün yelpazesine PVC Kapı ve Pencere Fitilleri, Ahşap Kapı ve Pencere Fitilleri, Alüminyum Isı Yalıtım Doğrama Fitilleri, Dış Cephe Fitilleri, Sineklik Fitilleri, Duşakabin Fitilleri ve isteğe bağlı Conta üretimine ve pazarlamasına devam etmektedir.

 

SİLSAN ISI FİTİL OLARAK KALİTE POLİTİKAMIZ;

Müşterilerimize isteklerine uygun ürün ve hizmetler sunarak her zamana memnun olmalarını sağlamak, bunu yaparken çevreye ve topluma karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek firmamızın temel ilkelerinden biridir.

Geleceğimizin güvence altına alınması, işbirliği ve güven ortamı içinde çalışarak maliyetimizin en düşük seviyelere indirilmesi ve verimliliğin artırılması ile mümkündür. Bu amaçla tüm çalışanlar bir defada en iyisini yapma çabası içinde olmalı,kalite politikamızı, kendi çalışma alanı ile ilgili prosedür ve talimatları bilmeli ve benimsemelidir.

Hedefe giden yolda nitelik ve motive olmuş insanın öneminin bilinciyle, çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini arttırıcı her türlü eğitim faaliyetlerini desteklemekte ve bunu kalite sistemimizin temel parçası olarak görmekteyiz.

Firma anlayışımıza göre kalite tüm faaliyetlerimizin ayrılmaz bir parçasıdır ve çalışan herkes kendi sorumluluk alanlarındaki işlerin kalitesinden doğrudan sorumludur.

Politikamızı desteklemek üzere ISO 9001 Standardına uygun olarak kurduğumuz kalite sistemini etkin ve verimli şekilde uygulamak ve sürekli iyileştirmek SİLSAN SAN.TİC.LDT.ŞTİ. çalışanları olarak hepimizin görevidir.SİLSAN ISI FİTİL OLARAK HEDEFİMİZ;

Kalite ve yüksek verimlilik ilkesiyle kapasiteyi artırmak profesyonel çalışmak ilkesiyle Türkiye'mizi içte ve dışta en iyi şekilde temsil etmek.

 

Silsan San, Tic.ve Ltd.Şti
Yeşilçam İşyeri Sitesi B Blok
NO: 36 Şaşmaz/Güvercinlik Ankara
Tel: 0312 278 36 30
Tel/Fax: 0312 278 07 96
e-posta: info@isifitil.com